ogrody zimoweJakość

Prawa autorskie
WIGASYSTEM jest właścicielem nazwy, znaku firmowego WIGASYSTEM, nazwy i znaków produktów oraz elementów identyfikacji marki WIGASYSTEM, które podlegają ochronie prawnej.

Używanie bez zgody firmy WIGASYSTEM elementów identyfikacji pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego są zastrzeżone. Serwis zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe oraz inne oryginalne materiały

Odpowiedzialność
Dane i informacje umieszczone na stronach internetowych firmy WIGASYSTEM są publikowane dla celów informacyjnych.
Niniejsza witryna ma na celu dostarczenie użytkownikom wyłącznie ogólnych informacji.

WIGASYSTEM nie udziela żadnych gwarancji w odniesieniu do informacji zamieszczonych w niniejszej witrynie, włączając gwarancje dotyczące dostępności, dokładności, terminowości, oraz kompletności niniejszej witryny czy też jej zawartości.

WIGASYSTEM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody, zarówno bezpośrednie jaki pośrednie, wynikające z użytkowania niniejszej witryny lub jej zawartości.

Ochrona danych
WIGASYSTEM nie gromadzi żadnych danych osobowych ani informacji identyfikujących użytkowników niniejszej witryny za wyjątkiem przypadków, gdy podane są one świadomie przez samego użytkownika. Dane osobowe dostarczone przez użytkownika wykorzystywane będą tylko do celów określonych w danej części witryny. Informacje identyfikujące użytkownika nie są przekazywane żadnym stronom trzecim. Adresy IP mogą być wykorzystywane do obliczeń statystycznych w celu ulepszania witryny.

« powrót
Welcome to Menucool.com.
HTML caption. Link to Google.
Magazyn i siedziba
ul. Budowlana 2A/1, 10-424 Olsztyn
tel. +48 89 532 24 91
tel. kom: +48 695 325 095
e-mail: wigasystem@wigasystem.pl
zamowienia@wigasystem.pl
Oddział w Warszawie
Porady Techniczno-Handlowe
tel. kom. +48 695 642 448
Zdjęcia Jakość:
Jakość 1
Firma WigaSystem to producent i wykonawca, który oferuje ogrody zimowe. Jako producent ogrodów zimowych proponujemy naszym Klientom kompleksowe usługi i najnowocześniejsze rozwiązania oferując ogrody zimowe i jednocześnie ich projektowanie i wykonywanie. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z firmą WigaSystem, która jest liderem w branży, którą są ogrody zimowe. Ogrody zimowe - systemy ogrodów zimowych: Warszawa, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Wrocław, Gdańsk, Kraków. Najlepsze ogrody zimowe.

projekt,realizacja,pozycjonowanie: virtualmedia.pl

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.